Група компаній “Нова пошта” змінює назву: як тепер називатиметься та чому змінили“Нова пошта” на ринку України з 2001 року і через розширення напрямків діяльності вирішила змінити назву на NOVA.

“Ми вже набагато більше, аніж пошта, тому прибираємо це слово саме у назві групи компаній і залишаємо широке, без барʼєрів — NOVA. Основна мета групи NOVA — забезпечити легку доставку будь-чого для життя та бізнесу. Наразі це посилки, гроші та технології, але ми не збираємося зупинятися на цьому. Усі компанії NOVA реалізують спільну стратегію і керуються одними цінностями: Fast – Easy – Safe – Human – Tech – Growth” - повідомив співвласник групи NOVA Вячеслав Климов.

Нагадаємо, що група компаній NOVA складається з наступних компаній:

Нова пошта в Україні — відповідає за доставку посилок, документів, вантажів.

Nova Post Europe — доставка посилок та вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. 

NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу.

Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними онлайн маркетплейсами.

Supernova Airlines - авіадоставка.

ІТ-компанія Nova Digital — розробка веб-додатків та програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаженості на них.

Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді хутчіш долучайтесь, щоб нічого не пропустити та завжди бути в курсі всіх подій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW