У Миколаєві збираються облаштувати системи опріснення водиУ Миколаєві облаштують системи опріснення води, які працюватимуть від сонячної електростанції.

Як пише видання «НикВести», на пресконференції  міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич пояснив, що такі станції зможуть надавати 125 тисяч літрів питної води в годину до мереж «Миколаївводоканалу».

— Сонячна електростанція потужністю 500 кіловатів на годину зможе забезпечувати роботу цих систем, — сказав міський голова

На втілення проекту німецька організація виділила 260 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Яросійські війська ще у квітні 2022 року зруйнували водопровід, через який Миколаїв отримував питну воду. Пізніше вдалось вирішити проблему відсутності централізованого водопостачання, заповнивши труби водою з Бузького лиману, яка є непридатною для споживання, а через її солоність руйнувались труби, через що кількість поривів у місті збільшилась.

Станом на січень, 2024 року воду досі не можна вживати. А Віталій Кім сказав, що протягом декількох місяців 2024 року якість води може погіршитись.

Нагадаємо, що 19 серпня Департамент містобудування, архітектури, капітального будівництва та супроводження проєктів розвитку Миколаївської ОВА оголосив тендерреконструкцію 12 водогонів за 1,3 мільярда гривень.

Пізніше з'явилось розслідування "Наші гроші", де зазначилось, що ціни на будматеріалі при ремонті цих об'єктів завищено в 1-2 рази. Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім відреагував на це і заявив, що коли виготовлявся проєкт, бралися прайсові ціни заводів-виробників, а на сьогодні жодна копійка не витрачена. Також тоді він додав, що ціна буди нижчою. А вже під час брифінгу, 28 жовтня, він розповів, що при аналізі вартості було виявлено, що підрядник заклав у ціни інфляцію не лише цього року, а й наступного.

Нещодавно директор миколаївської компанії "ВІК Технології" Олександр Жак звинуватив Миколаївську ОВА та МКП "Миколаївводоканал" у схемах навколо цього проєкту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW