"У мене як друге дихання відкрилося": запорізький захисник розказав, що допомогло йому оговтатися після пораненняІгор Третяк до повномасштабного вторгнення працював монтером колії. В 2022 році він вступив до лав ЗСУ і після тяжкого поранення проходить військову службу у регіональному ТЦК та СП

Про це повідомляється у відеоролику на сторінці ТЦК та СП Запорізької області, передає 061.

Військовослужбовець розказує, що в день повномасштабного вторгненні зібрав рюкзак і невдовзі вступив до лав ЗСУ. Так він разом з побратимами потрапив у шостий окремий підрозділ. ЇХ відправили на Донецький напрямок.

«Хлопці були налаштовані обороняти свою батьківщину. Ми тримали позиції, не відступали. Нам вдалося врятувати ціле село. Ми почали окопуватися, вони наскочили на нас зненацька. Був бій. Дуже багато побратимів померло. Я отримав важке поранення у ноги, сам собі турнікет накладав. Два переломи з видаленням кістки у мене було. Багато крові втратив. Я думаю, що мені пощастило вижити, бо я був резервістом, мав певний досвід, як діяти при пораненні, що робити при обстрілах. Було всім страшно, але ми на це не звертали увагу. Ми ставали сильнішими навіть після цих поранень», - пояснює він.

Він місяць пролежав в лікарні, після цього переніс декілька операцій, зазначаючи, що підтримку йому надавала думка про родину та про повернення до двох доньок.

«Я вже однією ногою стояв там, а однією тут. Я весь цей час згадував про своїх гарних донечок. У мене як друге дихання відкрилося.Я сказав, доки б'ється моє серце,доки я буду жити і обороняти цю країну», - каже захисник.

Ігор Третяк зазначає, що після лікування приїхав у Запоріжжя, пройшов ВЛК, його мали б списати, але він цього не захотів. Зараз він працює у роті охорони. Зазначає, що його попередній бойовий досвід, не дає йому змоги зрозуміти і встати на сторону тих людей, що ухиляються і тікають з країни.

Він вірить, що Україну чекає перемога - попереду ще багато складних часів та довготривала відбудова, проте це все буде на нашій землі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що воїни 65-ї ОМБр розповіли, як взяли у полон окупантів під Роботино.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW