Про роботу міграційної служби Сумської області в напрямку протидії неврегульованій міграції за 2023 рікЗагалом, Управлінням ДМС в області зафіксовано 257 фактів порушень міграційного законодавства.

Із загального списку іноземців - порушників, яких до адміністративної відповідальності притягнуто протягом 2023 року, 57 - неврегульовані мігранти. Ще 158 порушників законодавства у сфері міграції такі, які своєчасно не вжили заходів щодо обміну дозвільних документів на право проживання, термін дії яких скінчився, не продовжили терміну свого перебування по закінченню строку такого.

42 матеріали про адміністративні правопорушення складено протягом січня - грудня на громадян України, які не виконали обов'язків приймаючої сторони щодо іноземців, яких вони запросили чи приймають в Україні.

Стосовно 78 іноземних громадян прийнято рішення щодо заборони подальшого в’їзду в Україну терміном на 3 роки. Здійснено 5 примусових видворень та заборонено подальший в'їзд терміном на 5 років іноземцям, котрі не виконали (ухилились від виконання) рішення про примусове повернення за межі території України.

З метою проведення ідентифікації та забезпечення примусового видворення здійснено 3 поміщення до Миколаївського ПТПІ громадянин рф, які не виконали (ухилилися від виконання) рішеннь про примусове повернення за межі території України.

Робота в напрямку протидії незаконній/неврегульованій міграції на Сумщині і надалі триває.

Управління ДМС у Сумській області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW