У Сумах відбувся майстер-клас чемпіона світу з дзюдо Георгія ЗантараяУ Сумах відбувся майстер-клас чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантарая, фото-1

У Сумах чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая провів майстер-клас для спортсменів. Учасники заходу понад сотня дзюдоїстів різного віку. Усі вони приїхали на збори українських дзюдоїстів і шостий день займаються в обласному центрі.

Георгій Зантарая чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи, переможець Європейських ігор, переможець і призер серії “Grand Slam”. Учасник двох олімпіад, заслужений майстер спорту, пише Суспільне.

“У мене рік почався дуже класно. Я кожного року, коли був спортсменом професійним, активним, другого січня я виїздив на збори. Цим дітям буде дуже приємно зустрітися. І мені особисто приємно. І поділитися з ними своїми знаннями, щоб вони перевершили наші досягнення”, — ділиться Георгій Зантарая.

Олександр Сулим, тренер з Шостки. привіз своїх вихованців на зустріч із чемпіоном:” Це кумир багатьох наших українських і не тільки дзюдоїстів. Тому діти залюбки з ним співпрацюють на татамі. Якимось він поділиться досвідом. І таким чином підсумовуємо наш збір. Родзинка, скажемо так, на торті. Дітям кажу: “Ідіть, подивіться, потримайтесь за чемпіона, за кімоно. Це класно, це круто”.

У Сумах відбувся майстер-клас чемпіона світу з дзюдо Георгія Зантарая, фото-2

Нікіта з Шостки тренується в Олександра, мріє стати чемпіоном: “Цей майстер-клас дає мені нові знання, нову техніку. Та і побачити як майстер спорту виконує якісь нові для мене техніки – це цікаво”.

На захід прийшла і дзюдоїстка Марія. Нещодавно вона отримала травму і наразі відновлюється.

“Це дуже круто. Я вже мрію повернутися на той рівень, на якому я була до травми. Спостерігаю за малечою та згадую, яка я була маленька. Мабуть, хочу побачити якісь нові перевороти в партері, контрприйоми, вихід з контрприйому”

Майстер-клас на сумському татамі тривав 2 години. На завершення провели сутички з чемпіоном світу.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW