Всю ніч провели у полі: на Дніпропетровщині поліцейський врятував подружжя від переохолодженняВ Кам'янському районі на Дніпропетровщині повертаючись додому із сусіднього села, подружжя заблукали у полі. Майже безпритомних мешканців громади поліцейський побачив на узбіччі дороги за сім кілометрів від їх домівки.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області.

9 січня близько 12:00 під час патрулювання поліцейський офіцер Лихівської територіальної громади Володимир Ільїн помітив на узбіччі дороги людей. Знесилена жінка не могла піднятися, чоловік намагався її зігріти. Як з’ясувалося, через відсутність зв'язку подружжя не могли повідомити про своє місце перебування і всю ніч провели у полі.

Поліцейський допоміг їм вибратися зі снігу і відвіз додому. Впевнившись, що з родиною все добре, правоохоронець продовжив патрулювання. Родичі були дуже вдячні офіцеру за людяність та надану допомогу їх рідним.

Поліцейські закликають не проходити повз людей, які потребують допомоги. Ускладнені погодні умови можуть коштувати комусь життя!

"Нагадуємо, що на Дніпропетровщині працюють Пункти обігріву, де можна зігрітися, зарядити телефон, випити гарячого чаю та отримати першу домедичну допомогу. Також, відповідні пункти створені в кожному відділенні поліції", - йдеться в повідомленні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW