На мирній акції у західній Ірландії розгорнули флаг Маріуполя, - ФОТОВ місті Ґолвей на заході Ірландії українці зібрались на мирний мітинг, щоб  нагадати про необхідність термінової допомоги Україні.

На початку січня Росія здійснила наймасштабнішу ракетну атаку с початку  повномасштабного вторгнення. Тож на переконання активістів, треба терміново підсилювати обороноздатність України новими поставками сучасної зброї.

Організатори акції наголосили, що українці, маючи прихисток та безпеку в Ірландії, підтримують тих, хто залишився в Україні і боронить її від ворога. 

На мирній акції у західній Ірландії розгорнули флаг Маріуполя, - ФОТО, фото-1

Також вони звернулись до світовою спільноти  і попросили не втомлюватись допомагати Україні - надавати зброю, допомогу, «бо це війна з усім світом»

На мирній акції у західній Ірландії розгорнули флаг Маріуполя, - ФОТО, фото-2

Серед учасників були і маріупольці, які на акції розгорнули флаг міста.

На мирній акції у західній Ірландії розгорнули флаг Маріуполя, - ФОТО, фото-3

Як розповіла маріупольчанка Галина Однорог, яка зараз має тимчасовий захист в Ірландії, українці у різних країнах мають виходити на мирні акції. 

Раніше в Ірландії висвітлювали події про війну в Україні, про те, що сталося з Маріуполем та трагедію на «Азовсталі».  Сьогодні ж, на її думку, як і в більшості країн світу, в Ірландії - інформаційний вакуум. 

На мирній акції у західній Ірландії розгорнули флаг Маріуполя, - ФОТО, фото-4

З флангами України та Маріуполя, скандуючи "Russia is a terrorist state” учасники мітингу пройшлись по центральній вулиці Ґолвею. Ірландці  підтримали колону українців, робили багато фото.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW