Порубки деревини у заповідній зоні: на Одещині судитимуть злочинну групу «чорних» лісорубівЖитель Одеської області організував угруповання та залучив як спільників заступника голови однієї з ОТГ, лісника, еколога та місцевих мешканців.

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Одеській області.

Так, посадовець ОТГ допомагав організатору керувати діями учасників угруповання. Лісник забезпечував безперешкодну діяльність лісорубів на території Павлівського ботанічного заказника та природно-заповідного фонду Одеської області. Ще один член групи займався пошуком клієнтів та відповідав за збут незаконно вирубаного лісу.

Задля порубки якісної деревини – дубу, ясеня, акації – організатор виплачував відсоток від продажів працівникам одного з лісництв, які надавали інформацію про ділянки з кращим лісом. Вартість деревини варіювалась від 1200 до 2000 гривень за 1 кубометр.

У вересні минулого року поліцейські затримали організатора та його сімох спільників одразу після продажу чергової партії лісу.

Наразі обвинувальний акт за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури скеровано до суду. Обвинуваченим учасникам злочинної групи може загрожувати до семи років позбавлення волі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW