У Сумах перед судом постане 67-річна прибічниця окупантівСлідчі за оперативного супроводу кіберполіції під процесуальним керівництвом прокуратури завершили розслідування кримінального провадження та вже скерували обвинувальний акт до суду.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що 67-річна жінка в одній із заборонених соціальних мереж поширювала контент, щодо підтримки, збройної агресії рф стосовно до України. Зокрема, на своїй сторінці підозрювана висловлювала радість та розміщувала наступні пости: «Вот уже 9 лет вся страна отмечает День воссоедения Крыма с Россией - день, имеющий огромное значение для исторической справедливости».

Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури вже повідомили останній про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 436-2 Кримінального кодексу України «Виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, глорифікація її учасників» та скерували обвинувальний акт до суду.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW