"В Україні підвищать тарифи на ці комунальні послуги": у Нацбанку оголосили про термінВ Україні підвищать тарифи на комунальні послуги, серед яких опалення, газ та гаряча вода. У Нацбанку назвали термін, коли платежі зростуть.

Як інформує "biz.today/ua", зараз у нашій країні діє мораторій на зміну тарифів на деякі послуги ЖКП. Однак у НБУ спрогнозували його скасування. Наголошено, що це відбудеться не раніше 2025 року. Тому цьогоріч, у 2024-му, вартість комуналки для побутових споживачів не зміниться.

У Нацбанку уточнили, що відмова від підвищення тарифів на цей період допомагає стримувати зростання цін. Повідомляється, що "адміністративну інфляцію стримуватиме дія мораторію на підвищення тарифів на гарячу воду, газ та теплопостачання".

НБУ впевнені, що стрибка тарифів вдасться уникнути і комунальні послуги дорожчатимуть поступово, за кілька етапів. Вразливі категорії населення не відчують особливих змін, тому що для них, як і раніше, будуть доступні субсидії – знижки на платежі, які надається державою. Вони передбачені тим українцям, у яких плата за комуналку перевищує 15% від загального доходу сім'ї.

Популярні зараз

Українцям радять не залишати пенсію на картці: у ПФУ назвали причину

У неділю в більшості школярів закінчились канікули: стало відомо, де через негоду переходять на дистанційне навчання

Українцям повідомили про плани на тариф на електроенергію: скільки потрібно буде платити у 2024 році

Українці можуть збільшити пенсію на 54%: роз'яснення від ПФУ

Представники регулятора пояснили, що подальші урядові рішення щодо приведення комунальних тарифів до ринкового рівня враховуватимуть їхню високу соціальну значимість. При цьому потрібно усунути дисбаланси в енергетичному секторі.

В Україні підвищать тарифи на комунальні послуги: у Нацбанку назвали термін

В Україні підвищать тарифи на комунальні послуги: у Нацбанку назвали термін

Яким буде тариф на електроенергію у 2024 році

Глава Міненерго Герман Галущенко запевнив, що дані про майбутнє подорожчання світла для українців не відповідають дійсності. Вони платитимуть по 2,64 грн/кВт-год до завершення опалювального сезону.

Тариф підвищили у червні минулого року, зараз він не залежить від обсягу споживання. Раніше ж існувало два ліміти - до 250 кВт-год та більше. У першому варіанті громадяни платили по 1,44 грн/кВт-год, а у другому – 1,68 грн/кВт-год.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW