Філії ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині досягли серйозних результатів з реалізації деревиниФілії ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині досягли серйозних результатів з реалізації деревини.

Філії ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині досягли серйозних результатів з реалізації деревини. За підсумками 2023 року лісовими господарствами було реалізовано 2,6 мільйона кубометрів деревини на загальну суму 5 мільярдів гривень.

Про це інформує Столичний лісовий офіс ДП «Ліси України»

"Ці високі показники реалізації демонструють ефективну роботу лісогосподарських підприємств обох областей та налагоджену логістику збуту лісопродукції.

Серед реалізованих порід деревини найбільший попит мали дуб та сосна. Окрім того, активно реалізовувалися береза, вільха, осика та інші породи дерев", - йдеться в повідомленні.

Варто зауважити, що для підвищення ефективності лісозаготівлі філії, постійно застосовується сучасна техніка, що дозволяє скоротити витрати праці та підвищити якість продукції. А завдяки збільшенню обсягів виробництва та реалізації продукції з деревини у 2023 році, порівняно з минулим роком, зросли надходження до державного та місцевих бюджетів.

Столичний лісовий офіс

ДП «Ліси України»

Філії ДП «Ліси України» на Житомирщині та Київщині досягли серйозних результатів з реалізації деревини, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW