У Миколаєві за рахунок міського бюджету закупили 5 пікапів для 123 бригади ТрО, - ФОТО, ВІДЕО8 січня у Миколаєві передали 5 пікапів для 123-ї бригади ТрО, які придбали за кошти з міського бюджету. 

Про це розповів міський голова Олександр Сєнкевич. 

Фото - Миколаївська міська радаФото - Миколаївська міська рада

- Сьогодні передали ці автівки. Нехай служать надійно і допомагають захищати небо над містом та звільняти українську землю від російських окупантів. Від початку вторгнення ми передали їм мікроавтобуси та вантажний транспорт, сотні деталей для ремонту техніки, двигуни до човнів, інструменти, будматеріали. Загалом - понад 500 позицій. Забезпечували їх і харчуванням. Сума допомоги бригаді за 2023 рік - близько 30 млн грн, якщо рахувати від початку вторгнення - це близько 60 млн грн, - зазначив мер.

Нагадаємо, у Миколаєві затвердили бюджет на 2024 рік, де доходи міста сягнуть понад 4 мільярдів гривень. При цьому в бюджеті на цей рік кошти на нові обʼєкти по ремонту тротуарів не передбачні.

Також Миколаївська міська рада виділила майже 10 мільйонів гривень на купівлю дронів для місцевої бригади ТРО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW