На Миколаївщині інформатор проросійського блогера, який працює на фсб, отримав 9 років за гратамиДо 9 років ув’язнення засуджено ще одного учасника агентурної мережі фсб, яку було знешкоджено на початку жовтня минулого року на Миколаївщині.

Як повідомили у СБУ, в результаті багатоетапної спецоперації кіберфахівці СБУ затримали 13 ворожих поплічників, що розвідували позиції Сил оборони та коригували повітряні удари рф по регіону.

Усі вони були на прямому зв’язку з проросійським блогером Сергієм Лебедєвим (більш відомим під псевдонімом "Лохматий"), який переховується у Донецьку і працює на фсб.

За даними слідства, його засудженим поплічником є 33-річний мешканець Миколаєва, якого російська спецслужба дистанційно залучила до співпраці одразу після початку повномасштабного вторгнення рф.

До уваги фсб він потрапив через свої неодноразові висловлювання у прокремлівських Телеграм-каналах на підтримку загарбників. 

Зловмисник намагався виявити місця тимчасового базування штабів ЗСУ та основні маршрути пересування військової техніки українських захисників.

Крім цього він здійснював дорозвідку ворожих «прильотів» після масованих повітряних атак рф на територію області.

Такі розвіддані потрібні були окупантам для коригування повторних ударів по місцевій інфраструктурі.

Для комунікації з ворогом інформатор використовував популярний месенджер, а передачу відомостей здійснював у вигляді текстових повідомлень.

Нагадаємо, на Миколаївщині судитимуть чергового колаборанта - ним виявився працівник закладу освіти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW