Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників ліжко для хворих з тяжкими опікамиЩороку в Чернігівській обласній дитячій лікарні проходять лікування 75-80 дітей з важкими опіками. 10% пацієнтів – з дуже широкими пошкодженнями. Їх лікування потребує спеціальних умов. Сьогодні, 8 січня, заклад отримав найкраще ліжко для таких хворих.

Про це у Telegram повідомляє начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників ліжко для хворих з тяжкими опіками, фото-1

«Це не просто меблі – це унікальне оптимальне лікувальне середовище, яке підтримує пацієнтів із складними ураженнями тканин. Ліжко здатне забезпечувати зручне положення пацієнта та доступ до нього, а також має кондиціонований потік повітря і функцію дезінфекції матеріалів», – написав він.

Таке обладнання закладу передав Благодійний фонд «Унілекс». Вартість - 4,8 млн гривень.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників ліжко для хворих з тяжкими опіками, фото-2Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала від благодійників ліжко для хворих з тяжкими опіками, фото-3

Таке ж ліжко благодійники передадуть і до Чернігівської обласної лікарні. Окрім того, «Унілекс» доставив й інше не менш важливе устаткування: каталки, матраци, ліжка, підйомники.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW