На Хрещення колядники на Львівщині назбирали для ЗСУ понад 265 тисяч гривеньНа Львівщині під час святкування Хрещення Господнього зібрали на ЗСУ понад 265 тисяч гривень.

Кошти зібрали на дрони, техніку та потреби військових, повідомляє Львівська ОВА.

Стрийський район:

У Народному домі села Демня Тростянецької громади відбулося Різдвяне дійство «Колядуємо разом заради Перемоги». Колядникам вдалось зібрати 27 тисяч гривень та 50 євро для односельчанина.

Яворівський район:

Жителі села Старява та Заверхів Мостиської громади наколядували 116 тисяч гривень на дрони для захисників. Окрім цього, у селі Мишлятичі Шегинівської громади відбулася благодійна коляда, де зібрали 41 тисячу гривень.

У Народному домі села Золотковичі Шегинівської громади відбулося свято коляди «Світ єднає коляда», під час якого зібрали понад 26 тисяч гривень.

Самбірський район:

У Самборі у конференц-залі Прокатедрального собору Покрови Пресвятої Богородиці відбувся виступ гурту «Самбірчани» та хору собору «Поклик душі», де зібрали 16 тисяч 700 гривень. Також народний гурт «Самбірчани» продовжує різдвяний благодійний тур з метою зібрати кошти на автомобіль для ЗСУ.

Львівський район:

Народний аматорський хореографічний колектив «Життя в танці» Жовтанецької громади зібрали понад 40 тисяч гривень.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 8 січня.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW