Вчителька київської школи збирала з батьків "данину" та знущалася з тих дітей, які їй не платилиВ одному зі столичних ліцеїв вчителька вимагала в батьків гроші на подарунки. Суми коливалися від 3000 до 5000 гривень. Проте коли вона виїхала за кордон, суми "подарунків" виросли до 11 000 гривень. Тих дітей, чиї батьки відмовлялись "робити сюрпризи", викладачка цькувала та ізолювала від решти класу.

Про це повідомляється у дописі користувачки Ольги Мішиної у Facebook-спільноті "Батьки SOS".

Актуальні, важливі та перевірені новини Києва, столичного регіону та України читайте в нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua".

1 вересня син Ольги пішов до першого класу в ліцей №51 у Києві. Тут батькам відразу повідомили про сталу практику отримання вчителькою грошей від батьків.

Вчителька київської школи збирала з батьків "данину" та знущалася з тих дітей, які їй не платили, фото-1, Батьки SOS

Батьки SOS

Батьківського комітету не було, але було визначено особу відповідальну за збір грошей, яка безпосередньо контактувала з вчителькою та через яку та озвучувала іншим батькам свої побажання, – розповідає мама дитини.

До війни, тобто у 2021/2022 навчальному році, вчительці дарували суми від 3 000 до 5 000 гривень. Проте після початку повномасштабної війни все змінилося, і не на кращу сторону. Вчителька виїхала до Німеччини й продовжила працювати онлайн через Zoom. Тому педагог надала свої банківські реквізити для надсилання "подарунків".

Вчителька київської школи збирала з батьків "данину" та знущалася з тих дітей, які їй не платили, фото-2, Батьки SOS

Батьки SOS

Ольга з сином не виїжджали з України, й у 2022/2023 навчальному році продовжили відвідувати другий клас у тому самому ліцеї.

У цей період я повідомила особі, відповідальній за збір грошей, про те, що відмовляюся сплачувати гроші на подарунки вчительці, що надалі викликало дискримінаційні прояви з боку вчительки щодо мого сина, а також її упереджене ставлення до нього, – продовжує розповідь мама.

Жінка написала заяву до Міносвіти 30 листопада 2023 року. Після того, як заява місяць пролежала, її направили на розгляд до Департаменту освіти і науки виконавчого органу КМДА.

Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації отримало заяву 04.12.2023. Під час телефонної розмови 02.01.2024 виконавець повідомила, що відповідь віднесли на Укрпошту 25.12.2023, але вона досі не надійшла на моє поштове відділення, – зазначає жінка.

Національна поліція України отримала заяву Ольги 29 листопада 2023 року. Понад місяць за номерами телефонів канцелярії ніхто не відповідає. На електронне звернення жінки від 25 грудня з проханням проінформувати про стан виконання заяви відповіді немає.

Нагадаємо, ми раніше розповідали про те, що у столичній гімназії східних мов № 1 розгорівся скандал. Так, директорка гімназії привселюдно принизила викладача, плюнувши йому в обличчя.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW