"9600 гривень допомоги": на Тернопільщині певні категорії переселенців можуть отримати виплатиУ жовтні 2023 року Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України розпочала перший етап збору даних вразливих категорій ВПО.

Як інформують "Тернополяни", допомога передбачає виплату 9600 гривень - по 3 200 грн на місяць з розрахунком на 3 зимові місяці.

З 9 по 26 січня року Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України відновить реєстрацію на зимову грошову допомогу для визначених категорій ВПО в Тернопільській області.

Зареєструватись зможуть лише ті особи, які не реєструвались на допомогу протягом останніх 3 місяців, та ті, які підпадають під певні категорії - багатодітні, одинокі пенсіонери, одинокі матері та одинокі батьки, родини, які виховують дітей з обмеженими фізичними можливостяти та інші.

З 9 по 19 січня 2024 року додаткова реєстрація буде проходити в Борщові, Товстому, Бучачі, Гусятині, Чорткові, Бережанах, Кременці, Збаражі, Підволочиську.

Якщо хтось не встигне пройти реєстрацію у своїй громаді, то ще буде можливість зробити це з 22 по 26 січня у Тернополі, на вул. Мостова-Бічна,6.

Детальніше про те, хто може отримати допомогу у відеоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW