Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТОПірнання у ополонку з кожним роком набувало у Маріуполі все більшої популярності. Чи то через рекламу (бо міська влада щороку влаштовувала на організованому місці пірнань свято з музикою їжею та гарячим чаєм), чи то через посилення віри у цілющу силу хрещенської води.

Колишній очільник водолазної служби міськради Олександр Татай (його доля не відома, мав поранення 24 лютого у Маріуполі, де зараз - інформація є різна, але не підтверджена) кожного року рахував тих, хто приходив на організовані місця купань і повідомляв про чергові рекорди.

Але в січні 2020 вся ця історія дійшла кінця. По Україні був оголошений локдаун, і більше вже міська влада ніяких організованих пірнань не влаштовувала.

Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-1

Але це не стало перешкодою для тих, хто рік у рік здійснює хрещенський обряд обмивання. Тож і у 2020-му, і у 2021-му, і в останню Водохрещу напередодні повномасштабного вторгнення сотні городян все одно шли на море.

Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-2Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-3

Через відсутність наметів їм довелося перевдягатися на березі. Але люди анітрохи не соромилися, стоячи без трусів у всіх на очах.

"Людей на морі менше, ніж було минулого року, та й у минулі роки також. Ми стежимо за водохресними купаннями останні 12 років. І якщо раніше до ополонки стояла черга, то цього разу не було ні ополонки, ні черги, - писала журналістка 0629 Анна Працкова. - Рятувальники не виставляли роздягальні, бочки для обігріву, гарячі напої. Не було й шоу-програми. Напевно, мороз 14 градусів теж злякав частину любителів поринути у Хрещення".

Але сміливці знайшлися...

Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-4Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-5Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-6Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-7Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-8Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-9Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-10Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-11Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-12Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-13Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-14Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-15Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-16Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-17Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-18Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-19Водохреща в Маріуполі. Як це було, - ФОТО, фото-20

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW