Кошти для захисників зібрали юні танцюристи з Волині на благодійному концертіМайже сто учасників клубу спортивно-бального танцю «Модерн» із Ковеля понад дві години радували глядачів яскравими постановками

У концерті взяли участь усі категорії спортсменів: від дорослих і до новачків.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Це був особливий концерт для колективу. Керівник «Модерну» Ігор Ткачук каже, що вони вирішили підтримати тих, завдяки кому мають можливість танцювати. Під час заходу збирали кошти для ЗСУ. Понад 17 тисяч гривень ми передали для потреб ковельчан - бійців взводу «Вовча зграя».

Подібні «різдвяні тренування» стали уже традицією для вихованців та їх наставників. Впродовж року вони старанно готуються, щоб потішити своїх рідних, показати здобуті вміння та хорошу фізичну підготовку.

«Чудове вийшло свято, – відгукуються батьки дітей. – Нам усім сьогодні не вистачає подібних заходів, а корисне дозвілля – то взагалі порятунок».

На питання, яке місце у Вашому житті займає «Модерн», керівник клубу Ігор Ткачук з впевненістю відповідає: «Це – моє життя».

Можливо, саме тому на заняттях завжди панує атмосфера тепла і затишку. Дітвора із задоволенням чекає на чергову зустріч з тренерами та своїми друзями.

«Завдяки танцям моя дитина навчилась презентувати себе, стала відповідальнішою, пунктуальною, впевненою в собі. Оскільки це – парний танець, то діти пробують працювати в команді, довіряти один одному», – зауважує мама однієї зі вихованок клубу Валентина Білецька.

«Це – важкий спорт. За успіхом стоять роки навчань, підготовки, тренувань, але водночас і чудові моменти виступів, цікавих подорожей до різних міст України та світу. Завдяки тренерам за десять років занять я виріс, як особистість. Вони навчили мене дисципліні, послідовності в роботі, наполегливості. Дали зрозуміти, що таке перемога і поразка. «Модерн» мені допоміг полюбити танець. Тепер це – невід’ємна частина мого життя», – так зворушливо про своє захоплення та наставників відгукується вихованець Олег Пінчук.

Це дуже красивий, корисний та видовищний вид спорту. Він дарує відчуття спокою, допомагає зосередитися на музиці, забути про звуки сирен і вибухів. Така корисна сьогодні терапія!

Учасники клубу постійно беруть участь у змаганнях різного рівня. Займають призові місця. Звичайно, тут не останню роль відіграють батьки юних танцівників. Потрібне велике терпіння, наполегливість і головне – час, щоб з малюків виростити професійних спортсменів.

«Ще до початку війни наші звітні концерти дещо відрізнялися. За старання та наполегливість наприкінці року ми готували подарунки для вихованців. Тепер, зважаючи на реалії сьогодення, вирішили підтримати військових, завдяки яким маємо можливість танцювати. Щиро вдячні нашим захисникам за відвагу та мужність», – наголошує Ігор Дмитрович.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW