На митному посту «Ужгород-автомобільний» жінка викинула у вікно рукавицю з марихуаноюСьогодні, 6 січня, на митному посту «Ужгород-автомобільний», що на кордоні зі Словаччиною, посадові особи управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці виявили марихуану, якої громадянка України намагалася позбутися одразу ж у зоні митного контролю. Про це інформує Закарпатська митниця у Фейсбуці.

Пасажирка прямувала з України до Євросоюзу о 4 годині ранку в автомобілі під керуванням гр.Словаччини. Коли побачила, що до транспортного засобу наближаються митники з прикордонниками, жінка, схоже, злякалась відповідальності і викинула через пасажирське вікно рукавицю.

В ній, як з’ясувалося, знаходився зіп-пакет з речовиною зелено-коричневого кольору, наркотичним засобом канабісом, орієнтовною вагою 35 грам. У своєму поясненні українка визнала, що в зіп-пакеті знаходиться наркотичний засіб марихуана, яку вона зберігала для власного вживання.

Після ретельної перевірки особистих речей у співвітчизниці виявлено ще й скляний предмет для вживання даного наркотичного засобу.

За даним фактом Закарпатська митниця направила повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки злочину за статтями 307 і 309 КК України.

Читайте також: Словацькі митники стверджують, що у Вишньому Нємецькому усунуті проблеми з вантажоперевезеннями

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW