Для полтавської розвідроти зібрали майже половину суми: небайдужих закликають долучитися до підтримки військовихУ Полтаві неподалік від театру Гоголя ГО «Підприємці Полтавщини» розмістили автівку та банер з реквізитами для збору коштів на ремонт машини полтавської розвідроти 116 ОБР.

Цей збір коштів оголосили ще 6-го листопада. З того часу небайдужі полтавці вже змогли зібрати майже половину потрібної суми.

Для полтавської розвідроти зібрали майже половину суми: небайдужих закликають долучитися до підтримки військових, фото-1

На літньому майданчику ресторану «Болоньетта» поруч із машиною підприємці розмістили банер з реквізитами для фінансової підтримки бійців: 5375 4112 1007 0293.

Ви також можете допомогти нашим захисникам за цим посиланням. 

Майже за два місяці завдяки підтримці небайдужих містян і голови ГО «Підприємці Полтавщини» Євгена Диканя, вдалося зібрати майже половину від необхідної суми в 100 тисяч гривень, а саме 49 300 грн.

Усі фінансові звіти опублікуємо для повної прозорості нашого збору. 

Для полтавської розвідроти зібрали майже половину суми: небайдужих закликають долучитися до підтримки військових, фото-2

Закликаємо долучитися  до збору коштів, аби допомогти рідній бригаді. 

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW