В Чернігові на Водохреще святити водоймища священники ПЦУ не будутьЦьогорічне богослужіння на Водохреще, 6 січня, Православна церква України проводитиме тільки у храмах без заходів на водоймах

Повідомляє Суспільне Чернігів.

"Ще минулого року ми спілкувалися з місцевою владою і просили, щоб священники не виходили на водоймища, бо, знову ж таки, це є певна кількість людей, які збираються. Потрібно також пам’ятати, що занурення у воду не має жодного духовного значення і не змиває гріхів, як інколи можна почути. Це традиція і традиція в українському народі останніх 20 років. Бо, скільки зі старшими людьми спілкуюся, яким 80 років, трошки менше і трошки більше, то вони кажуть, що такої традиції колись не було", – розповів настоятель Чернігівського кафедрального собору святої Катерини Роман Кіник.

Нагадаємо, що у зв’язку з переходом Православної церкви України на Григоріанський календар, Водохреще тепер святкують 6 січня.

Зі слів начальника міського управління з питань надзвичайних ситуацій Олега Шамрука, заходи на водоймищах організовувати не планують, оскільки до них не зверталися релігійні громади.

У пресслужбі головного управління ДСНС також зазначили, що не відправлятимуть чергувати рятувальників, оскільки до них не надходило звернення з міськради.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW