У зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму в Україні скоригували вміст «Пакунку малюка»У зв'язку зі зростанням прожиткового мінімуму вартість бебі-боксу також зросте до  7689 гривень.

Про це йдеться у повідомленні Мінсоцполітики.

Повідомляється, що Міністерство соціальної політики затвердило своїм Наказом №1 від 2 січня 2024 р. скоригований вміст  «Пакунку малюка», який наразі проходить процедуру державної реєстрації.

Тепер “пакунок малюка” став раціональніше укомплектованим: збільшено кількість або додано товарів, які користуються попитом, наприклад, багаторазові вологостійкі пелюшки, теплий одяг для немовлят (шапочки та чоловічки), збільшено розмір пледа-ковдри для зручнішого використання, натомість зменшено кількість одягу найменшого розміру, з якого малята швидко виростають (бодіки, штанці-повзунки) та ін.

Після завершення державної реєстрації наказу, з ним можна буде ознайомитись на сайті Мінсоцполітики.

Уточнюється, що відповідно до законодавства, вартість «Пакунку малюка» становить три розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, у 2024 р. – цей прожитковий мінімум складає  2 563 гривень. 

У Мінсоцполітики нагадали, що, окрім батьків, право на  «Пакунок малюка» мають також й усиновлювачі, опікуни, прийомні батькам, батьки-вихователі або патронатні вихователі, іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, а також особи, яких визнано в Україні біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, що народили дитину.

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW