Як надовго зберегти блиск срібних прикрас: поради по догляду від фахівцівСрібні прикраси завжди привертали погляди своїм перламутровим блиском та елегантністю. Проте, щоб зберегти їхню чарівність протягом тривалого часу, необхідний особливий догляд. Стилістка Еліз Ган поділилася корисними порадами щодо догляду за сріблястими прикрасами в своєму Telegram-каналі "Кишеньковий стиліст".

Як зберегти блиск срібла

Срібніі прикраси особливо чутливі до взаємодії з повітрям та вологою. Саме тому фахівці рекомендують зберігати їх в окремому контейнері або спеціальному пильничку, щоб уникнути зміни кольору чи подряпин.

Для зняття забруднень зі срібла слід використовувати м'яку тканину, наприклад, замшу чи мікрофібру. Важливо уникати абразивних матеріалів, щоб не пошкодити поверхню прикрас.

Уникайте контакту прикрас зі срібла з агресивними речовинами, такими як парфуми, лак для волосся, аміак чи хлор. Вони можуть призвести до втрати кольору та блиску.

Крім того, не зацвим буде знімати срібні прикраси перед прийомом ванни чи плаванням у басейні, оскільки хлорована вода негативно впливає на  цей матеріал.

З часом сріблу може знадобитися професійне очищення. У цьому випадку можна використати спеціальні засоби або звернутися до фахівця для професійної процедури очищення за допомогою ультразвуку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW