Покровська МВА допомогла оздоровити близько 300 дітей громадиУ Покровській громаді щороку приділяється особлива увага оздоровленню дітей пільгових категорій. У 2023 році 3 491,2 тис.грн з коштів місцевого та обласного бюджетів було витрачено на відшкодування вартості путівок до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку для дітей, які потребують особливої соціальної уваги.

Покровська МВА допомогла оздоровити близько 300 дітей громади, фото-1

За словами начальниці Покровського управління соціального захисту населення Ірини Бонзюх, всього програмою оздоровлення та відпочинку у 2023 році було охоплено 269 дітей Покровської громади:

- сироти, позбавлені батьківського піклування - 13 осіб;
- діти загиблих Захисників України - 2 особи;
- діти батьки, яких загинули на виробництві - 3 особи;
- діти з інвалідністю - 3 особи;
- діти, взяті на облік службами у справах дітей - 2;
- діти з багатодітних сімей - 44 особи;
- діти з малозабезпечених сімей - 6 осіб;
- діти осіб, визнаних УБД - 30 осіб;
- діти, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи - 39 осіб;
- діти, які перебувають на диспансерному обліку - 39 особи;
- талановиті та обдаровані діти - 20 осіб;
- діти-учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд - 17 осіб;
- діти працівників агропромислового комплексу - 2 особи;
- діти, одному з батьків яких встановлено групу інвалідності – 2 особи;
- діти в сім?ях - 47 осіб.

Покровська МВА допомогла оздоровити близько 300 дітей громади, фото-2

«Необхідність забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для творчого, інтелектуального, культурного і фізичного розвитку дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку - питання, яке перебуває на особливому контролі Покровської МВА. У 2023 році можливістю оздоровитися скористались 147 дітей Покровської громади. Маленькі покровчани відпочили у дитячому таборі "Перлина Донеччини", який з початку воєнних дій переїхав до Закарпаття», - розповіла Ірина Бонзюх.

Покровська МВА допомогла оздоровити близько 300 дітей громади, фото-3

Крім того, діти громади отримали оздоровлення за рахунок коштів благодійних та волонтерських коштів. Так, двоє дітей загиблих Захисників України нашої громади отримали психологічну реабілітацію на базі сучасного рекреаційного комплексу «Іллара» в м. Іршава, Закарпатської області. Такий відпочинок покровчанам надав благодійний фонд Торгово-промислової палати України «Разом з Україною».

Ще четверо дітей пільгової категорії отримали відпочинок у центрі дитячого та юнацького відпочинку Пребелов, що знаходиться у Німеччині.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW