В "Укренерго" розповіли, чи можливий колапс в енергетиці при посиленні атакНавіть якщо Росія скористається періодом похолодання для нових масованих атак на українські енергооб’єкти, колапсу в енергосистемі не станеться.

Про це заявив голова "Укренерго" Володимир Кудрицький, повідомив BigKyiv.

"Це вже буде не вперше. Саме такі періоди росіяни вибирали перед своїми масованими атаками. Ми це вже проходили близько 20 разів. Це, звичайно створить нам додаткові проблеми. Але я впевнений, що це буде питання тривалості можливих перерв в енергопостачанні через пошкодження якихось об’єктів, проте колапсу в енергосистемі не відбудеться. Ворог цього не досягне", - зауважив він.

Кудрицький наголосив, що низькі температури - це випробування для будь-якої енергосистеми. І для того, щоб пройти цей період без відключень, потрібно виконати дві умови: залучити до роботи всі енергоблоки електростанцій та в повному обсязі використати 1,7 тис. МВт технічної можливості імпорту, яку "Укренерго" відкрило наприкінці минулого року.

Містяни також можуть допомогти енергосистемі, якщо будуть ощадливо споживати електроенергію в ранкові та вечірні години, додав Кудрицький.

Нагадаємо, в результаті ракетної атаки росіян 2 січня частково зникло світло в чотирьох районах Києва.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua". Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW