Ворог здійснив 14 атак за день: ситуація на Дніпропетровщині станом на вечірЗавершується шістсот вісімдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Війська рф продовжують тероризувати мирне населення Дніпропетровщини. Ситуація в регіоні станом на вечір.

Про це інформує редакція сайту 056.

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук розповів, що ворог здійснив 14 атак за день. Сьогодні ворог знову поливав вогнем Нікопольщину. Застосував 8 дронів-камікадзе та 6 разів обстрілював з артилерії.

Били по самому Нікополю, Покровській, Червоногригорівській та Марганецькій громадам. У Нікополі постраждали двоє чоловіків 56 та 67 років. Доставлені до лікарні, де їм надається уся необхідна медична допомога.

Пошкоджено приватне підприємство, 13 житлових будинків, господарська споруда, 2 автомобілі, гаражі, лінії електропередачі та газопроводи.

В населених пунктах Покровської громади через ворожі атаки пошкоджено підприємство, 5 приватних будинків, 2 господарчі споруди, гараж, легковий автомобіль та лінії електропередачі.

В інших громадах області було спокійно.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW