Україна повернула з полону 230 військовихВолодимир Зеленський повідомив, що частина звільнених захисників боронили Маріуполь та Азовсталь.

Україна  повернула з російського полону 230 військових у середу, 3 січня. Частина з них боронила Маріуполь та Азовсталь. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму Instagram і виклав відео зі звільненими українськими захисниками.

"Наші - вдома. З російського полону повернули більше двохсот наших воїнів і цивільних. Солдати, сержанти, офіцери. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, ВМС, прикордонники. Частина захисників боронили Маріуполь та Азовсталь", - написав голова держави.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець своєму Telegram-каналі повідомив, що з полону повернено 230 військових.

Це вже 49 обмін полоненими з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україні, і перший у 2024 році. Україні вдалося повернути додому 2828 захисників.

У ГУР зазначають, що сьогоднішній обмін є найбільшим за кількістю повернених додому українців.

Додому було повернуто 230 захисників.

Серед них представників:

  • Збройних Сил України – 130 (серед них ТрО – 14, ВМС – 14),
  • Національної гвардії – 55,
  • Державної прикордонної служби – 38,
  • Національної поліції – 1,
  • шестеро цивільних, які були незаконно позбавлені волі.

Додому вдалося повернути 225 чоловіків та п'ять жінок. До рядового та сержантського складу належать 213 осіб, одинадцятеро - офіцери.

ЗМІ встановили, що повернуто 66 українських військових, яких захопили у полон в Маріуполі. З них 12 - це оборонці Азовсталі. Оборонці острова Зміїний - 7, ЧАЕС - 5.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW