На Миколаївщині жінку ошукали на майже 30 тисяч під виглядом "соціальних виплат"На Миколаївщині знову є випадки шахрайства. На цей раз аферисти обманули житель на понад 29 тисяч гривень.

У поліції пишуть, що зі слів потерпілої, на  мобільний телефон потерпілої надійшов дзвінок від невідомого, який запропонував отримати соціальну допомогу від нібито однієї з міжнародних організацій.

Для цього заявниці потрібно було натиснути всього одну цифру, під час телефонної розмови. Виконавши умову співрозмовника,  з банківських карток жінки списались гроші в сумі 29 тисяч 884 гривні. 

За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 КК України «Шахрайство». Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до восьми років. 

Поліція вкотре закликає громадян бути пильними та обережними під час спілкування із незнайомцями. Не надавайте невідомим свої особисті дані або реквізити рахунку. Не поспішайте проводити будь-які операції за вказівками співрозмовників. 

Як захиститися та перевірити справжність оголошення:

  •  на офіційних державних (неурядових, волонтерських) ресурсах (із верифікацією) впевнитись, що така виплата існує і ви підпадаєте під критерії отримувачів таких виплат;
  •  звертайте увагу на наявність протоколу HTTPS, особливо, якщо на такому ресурсі вводяться відомості щодо банківських карт або інших платіжних інструментів;
  •  уникайте будь-яких форм вводу інформації про банківську картку, її авторизаційні дані (логін, пароль особистого кабінету від онлайн банкінгу) на будь-яких сайтах. Якщо в цьому все ж є необхідність – користуйтесь вказаною функцією тільки на відомих вам сайтах, при цьому перевіряйте їхню автентичність.
  • Будьте уважними та обережними, не дайте шахраям жодного шансу збагатитись за ваш рахунок!


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW