За добу шахраї ошукали двох жителів СумщиниТільки за останню добу невідомі шахраї збагатилися за рахунок довірливих громадян майже на 30 000 гривень. Жертвами злочинців стали два жителі Роменського району.

Незважаючи на регулярне інформування поліцією громадян про шахрайства, які вчиняються злочинцями стосовно людей різного віку - громадяни продовжують втрапляти в їхні пастки та втрачати всі свої заощадження.

Так вчора до Липоводолинського відділення поліції звернувся 56-річний місцевий житель та повідомив, що йому увечері з незнайомого номера зателефонував невідомий, який назвався братом і повідомив, що перебуває в лікарні після операції. «Брат» розповів чоловікові легенду, що операція була дуже складна і коштовна, та попрохав грошей, які потрібно скинути на банківську картку та надав її номер. Чоловік повірив невідомому аферисту і перерахував «братові» 18 000 гривень. А згодом дізнався, що справжній брат ніяких грошей у нього не просив та з ним все гаразд.

До 62-річної жительки села Бобрик Роменського району, увечері зателефонувала невідома, яка назвалася працівником банку і запропонувала збільшення кредитного ліміту на її банківській карті. На пропозицію жінка погодилась, та натиснула цифру "1" для підтвердження, після чого кредитний ліміт на її карті збільшився на 8000 гривень та став 17 000 гривень. Через деякий час, заявниця зайшла до свого мобільного додатку банку і дізналася, що невідомою особою було знято гроші в сумі 10 500 грн з її рахунку.

Поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» та проводить всі необхідні оперативні заходи, з метою встановлення та затримання злочинців.

Шановні громадяни! Поліція радить з обережністю ставитися до невідомих телефонних співрозмовників та застерігає, нікому, ніколи, ні за яких обставин не повідомляйте номер своєї банківської картки, пін код, цифри на звороті, іншу інформацію. Пам’ятайте, дані банківської картки є конфіденційними. Не дайте себе ошукати.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW