Далекобійні атаки по Україні: окупанти змінили підхід до планування обстрілівВ останніх атаках, війська рф змінили підхід до нанесення ударів по Україні з далекої відстані. Вони більше націлились на оборонні потужності. На енергетичну інфраструктуру можуть відновити атаки з похолоданням.

Про це повідомляє сайт 056.

Міноборони Британії в розвідувальному огляді констатувало, що з 29 грудня 2023 року росія збільшила інтенсивність своїх далекобійних ударів по Україні. Її війська задіяли значну частину запасів крилатих та балістичних ракет повітряного базування, накопичених останніми місяцями.

Нещодавні удари, найімовірніше, були спрямовані насамперед на оборонну промисловість України, вважають британські розвідники.

Це контрастує з великими атаками минулої зими, під час яких пріоритет віддавався енергетичній інфраструктурі України.

Здавалося, що росія збирається відновити цю кампанію, завдавши удару по енергетичних об’єктах на початку грудня 2023 року. Однак нові операції рф свідчать про принаймні тимчасову зміну підходу до використання росією ударів на великій відстані.

Водночас в ЗСУ попередили про ймовірність атак на енергетику України. Адже йдуть похолодання.

"Говорити про прогнози, це дуже невдячна справа – робити їх наперед, тим більше з таким божевільним ворогом...", - сказала Керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня Наталя Гуменюк в ефірі телемарафону.

За її словами, якщо проаналізувати, то ворожі атаки по енергетичних об’єктах України – цілком імовірні.

"Йдуть похолодання, прогнозуються більш низькі температури… Це цілком імовірний період, коли ворог захоче тиснути енергетично. Й атаки на енергетичні об’єкти абсолютно не виключені", - додала вона.

Також, за її словами, населення повинно усвідомлювати, що небезпека масованих ударів, як тих, що окупанти завдавали напередодні, не минула.

"Треба бути готовими, що треба буде реагувати, цілком імовірно, дуже оперативно - переходити в укриття, мати при собі необхідні речі... Розуміти, що після таких масованих ударів можуть бути наслідки. Такі як вчора були зафіксовані: коли зникало електроживлення, тепло - передбачати такий розвиток подій необхідно", - сказала Гуменюк.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW