Руслан Кравченко: Київщина відновлюється після чергової атаки росіянРуслан Кравченко: Київщина відновлюється після чергової атаки росіян , фото-1

На Київщині вже розпочалися роботи з відновлення обʼєктів, пошкоджених внаслідок останніх атак росіян. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
Сьогодні він відвідав м. Вишневе, де вчора через ракетні обстріли пошкоджені оселі понад 700 мешканців міста.

«Разом з місцевою та районною владою оперативно долучилися до ліквідації наслідків. В пошкоджених багатоповерхівках вибиті вікна вже закрили фанерою та затягнули плівкою на 80-90%. До кінця дня роботи завершимо. Вже сьогодні фахівці міжнародного фонду GEM взялися до замірів, щоб у суботу-неділю почати монтаж вікон. Газопостачання відновимо одразу, як будуть встановлені вікна на кухнях. Вже відновили подачу тепла, світла та води», – розповів Руслан Кравченко.

Цілодобово біля пошкоджених будинків чергують правоохоронці.

Місцева влада також одразу облаштувала в школі, що поруч, місця, де можуть перебувати мешканці пошкоджених будинків. Вночі тут знаходилися до 10 людей. Інші наразі мешкають у рідних чи близьких. Також організоване гаряче харчування.

«Відновлювальні роботи тривають і в інших населених пунктах. Загалом по області пошкоджено 14 багатоповерхівок та 39 приватних будинків. Для відновлення залучаємо всі ресурси. Обласний та місцеві бюджети, допомагатимемо людям оперативно подати заявки на єВідновлення», – додав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА додав, що активно до допомоги долучаються міжнародні фонди та організації.

«В біді не залишимо нікого із мешканців області. Бо відновлення – це спільне завдання. Зважаючи на погіршення погоди, всі роботи будуть проведені в максимально короткі терміни», – наголосив Руслан Кравченко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW