Законопроєкт про мобілізацію змінятьСтало відомо, що законопроєкт про мобілізацію, запропонований Кабміном, не виноситиметься на голосування у нинішньому вигляді. Депутати збираються найближчим часом підготувати компромісну версію документа.

Про це в ефірі телемарафону заявила народний депутат, заступниця голови Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Євгенія Кравчук.

Цього тижня у парламенті розпочне роботу велика міжвідомча робоча група, яка напрацює компромісний варіант законопроєкту.

"Ми вже розуміємо, що в оригінальному вигляді законопроєкт про мобілізацію не буде виноситися на голосування. Я думаю, це буде комітетська версія. Є профільний Комітет з питань безпеки та оборони. І цього тижня робоча група буде працювати над компромісним варіантом законопроекту про мобілізацію, який би дозволив його проголосувати у сесійній залі,"- сказала Кравчук.

Депутатка також додала, що законопроєкт викликає певні занепокоєння стосовно корупційних норм, а також був розкритикований Уповноваженим з прав людини. 

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW