На Рівненщині впав рівень захворюваності на грип та ГРВІВже другий тиждень поспіль на Рівненщині спостерігається зниження рівня захворювання на грип та ГРВІ.

Про це повідомили у Рівненському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Так, впродовж останніх семи днів минулого року із симптомами застуди до лікарів звернулося 7026 мешканців області. Це на понад 12% менше від попереднього тижня.

Також за минулий тиждень в області зареєстровано 243 випадки COVID-19, госпіталізовано – понад пів сотні осіб. На жаль, внаслідок коронавірусу дві людини у Дубенській ТГ померли.

«Захворюваність серед людей середнього і старшого віку знизилась на 10,4%. Рушієм епідпроцесу залишається дитяче населення – частка захворілих дітей становить 68%. На стаціонарному лікуванні перебувало майже півтори сотні осіб, що на 2,7% менше від попереднього тижня. Перевищення епідпорогу не зафіксовано», - розповіла завідувачка відділу епіднагляду центру Юлія Терентьєва.

Впродовж звітного тижня вірусологічною лабораторією було виявлено циркуляцію таких вірусів: SARS-CoV-2, Грип А, Грип В, Аденовірус та RS-вірус.

Ліків для запобігання грипу і застуди не існує. Єдине, що захищає від важкого перебігу хвороби – вакцинація.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW