Прокуратура оскаржила у суді приватизацію землі на Красії вартістю понад 10 млн грнУжгородська окружна прокуратура заявила позови щодо повернення із приватної власності земель природно-заповідного фонду в урочищі Красія вартістю понад 10 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури в середу, 3 січня.

Як зазначають у відомстві, прокуратура в суді наполягатиме визнанні недійсним рішення органу місцевого самоврядування, скасуванні державної реєстрації земельних ділянок та поверненні їх у державну власність.

“Встановлено, що виділені фізичним особам ділянки площею 0,44 га, відповідно до проведеної земельно-технічної експертизи, накладаються на землі Ужанського національного природного парку та є землями природно-заповідного фонду. Вони ж, згідно з нормами чинного законодавства, не можуть перебувати у приватній власності фізичних чи юридичних осіб”, - коментують у прокуратурі.

З огляду на виявлені обставини Ужгородська окружна прокуратура звернулася з позовними заявами до Великоберезнянського районного суду, який вже відкрив провадження у справі. До розгляду справи по суті на землі накладено арешт.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW