В Ужгороді відбулося традиційне різдвяне свято «Коляди у старому селі»Сьогодні в обласному центрі Закарпаття відбулося традиційне різдвяне свято «Коляди у старому селі». Культурно-мистецька акція, яка пройшла під гаслом «Переможний дух Різдва», обʼєднала колядників, щедрувальників та бетлегемів з різних куточків краю.

Про це інформує Закарпатська обласна державна адміністрація.

22 творчі колективи під супровід трембіти, звуки народних музичних інструментів виконали традиційні закарпатські колядки й відтворили на сцені різдвяні сюжети.

Юні та дорослі артисти також представили автентичні колядки й щедрівки, які побутують у їхніх населених пунктах. Цьогоріч на сцені Закарпатського музею народної архітектури та побуту вони лунали не тільки українською, а й угорською, словацькою і румунською мовами.

Учасники акції просили в маленького Ісуса якнайшвидшої перемоги та миру для України, здоровʼя й сил – для тих, хто нині мужньо виборює нашу незалежність.

Під час заходу гості мали можливість посмакувати крафтовими пряниками, кіфликами, придбати мед, чаї та різноманітні традиційні сувеніри з глини, дерева тощо.

Крім виступів, для мешканців та гостей Ужгорода закарпатські майстрині провели майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок. Також усі охочі мали можливість долучитися до благодійного збору коштів на підтримку Збройних сил України.

Культурно-мистецьку акцію вперше після кількарічної вимушеної перерви за підтримки ОВА, обласної ради організували обласний організаційно-методичнийцентр культури, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, академічний обласний театр ляльок та академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Ю-А. та Є. Шерегіїв.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW