Житомир: переможці гранту для обдарованої молоді звітували про втілення проєктівСпорт та психологія — як інструмент поєднання цілей з надання психосоціальної підтримки дітям та молоді. Анастасія Андрущенко розповідає про проєкт, який був реалізований нею в межах гранту для обдарованої молоді.

Про це інформує Житомирська міська рада.

Йога, самозахист з елементами Він-чунь, функціонал-тренінг, картина «Афірмацій», кавова акварель «Янгол у кожний дім», Fluid art, фінансова грамотність, психологічна підтримка в кризовий період під час війни методами арттерапії — такі заходи втілила команда, яка за мету поставила підтримати фізичне здоров’я, покращити емоційний стан, психологічно відновити травматичний досвід дітей та молоді. І 120 осіб віком від 14-ти до 40-ка років скористалися цією можливістю. Серед учасників були і ВПО.

«Люди, що вимушено переселилися до Житомира, відвідували заняття з фінансової грамотності. Найбільш активними виявилися учні та студенти. Заняття проводили у Вільній та Гончаренко центрі», — розповідає Анастасія. На втілення цього проєкту вона отримала 10 800 грн. Цей досвід для дівчини є перший. «Я хвилювалася, та завдяки команді та підтримці людей все вийшло», — задоволена результатом Анастасія.

Вісім обдарованих молодих житомирян звітували про реалізацію грантів на розвиток своїх проєктів.З-поміж них — і Максим Вознюк. Його проєкт має назву «Один день із життя сімей ВПО». В червні уДомі української культури він представив світлини, на яких — сім’ї переселенців та їхній побут. Власне, і проєкт Максима був спрямований на те, щоб через фотографію показати життя людей, які через війну були вимушені покинути свої домівки, а також морально підтримати ВПО. Максим каже: все вдалося, і упродовж двох тижнів через виставку пройшло 500 відвідувачів. Та й самі герої світлин позитивно відгукувалися про участь. Мовляв, нові знайомства та спілкування згуртувало їх та додало більше сил долати перешкоди. Для втілення цього соціально-мистецького проєкту Максим отримав 23 000 грн гранту.

Лілія Закревська реалізувала проєкт «Інтерактивна гра-квест «Незалежна Україна». На це з бюджету громади отримала 10 000 грн. Назар Мудрий — «Місцевий квест» (10 000 грн), Юлія Оріховська — проєкт «Викинь це» (35 000 грн); Катерина Гарічевська — «Школа волонтерства» (3 200 грн); Вікторія Ашихіна — проєкт «Знай наших» (28 000 грн); Тетяна Хмель реалізувала проєкт «Медіаграмотність та особиста безпека в умовах війни за 30 000 грн.

«Зробили навіть більше, ніж писали й хотіли. Дякую кожному за віддачу», — коментує Ірина Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

«Всі ці проєкти —цікаві. Тішить те, що ви такі активні. Дякую кожному із вас. Дякую, що ви, активна, обдарована та розумна молодь, є прикладом для багатьох», — Марія Місюрова, заступниця міського голови.

Житомирська міська радаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW