У Кривому Розі влаштували забіг до Дня народження Степана Бандери, - ФОТО, ВІДЕОУ Кривому Розі представники ГО "Центурія" влаштували забіг, щоб відзначити 115 річницю від дня народження лідера ОУН(б) Степана Андрійовича Бандери.

Про це повідомляє 0564.ua.

Сьогодні, 1 січня, виповнюється 115 років із дня народження керівника українського націоналістичного руху XX століття, лідера ОУН Степана Бандери.

Щоб вшанувати пам'ять Степана Андрійовича, у Кривому Розі представники ГО "Центурія" влаштували забіг на 10 км. Дистанцію долали представники громадської організації віком від 16 до 18 років. 

Командир криворізького осередку з позивним Цех повідомив, що після того, як хлопці здолають дистанцію, для них прочитають лекцію і розкажуть про життя Степана Бандери та його вклад у розвиток українського націоналістичного руху. 

Зазначимо, що через повномасштабне вторгнення рф в Україну, традиційна смолоскипна хода до Дня народження Степана Бандери не проводиться. Але щоб нагадати криворіжцям, як ще 1 січня 2022 року у місті вшановували пам'ять лідера ОУН (б), пропонуємо перейти за посиланням. 

Слідкуйте за новинами в Telegram. 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook. 

Читайте нас на Google News.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW