"Ще не дійшов той час": свідки передноворічної атаки по Дніпру розповіли, як їм вдалось уцілітиВчора вранці, 29 грудня ворог завдав масованого ракетного удару по Дніпру. Окрім торгового центру і пологового, в місті зруйнований один приватний будинок, пошкоджені вісім адмінбудівель. Дісталось і щонайменше двом десяткам багатоповерхівок, одна з них була через дорогу від "прильоту" і постраждала найбільше.

Про це повідомляє редакція сайту 056.

За уточненими даними, від обстрілу Дніпра постраждало 30 людей. 20 з них в лікарні, троє – «важкі», шестеро загинули. До їх числа ледь не ввійшов пенсіонер Сергій, який за частку секунди докурив біля під'їзду та закрив залізні двері, які вирвало вибуховою хвилею.

"Ще не дійшов той час": свідки передноворічної атаки по Дніпру розповіли, як їм вдалось уціліти, фото-1

"Я їхав з роботи. Перший вибух почув на 12 Кварталі, коли був у трамваї. Вийшов з нього, поки по Тітова пройшов - ще три вибухи. Як підходив до дому, почув глухий звук летівшої ракети, вона напевно в ТРЦ Аполло потрапила. Я занервував і підпалив цигарку.

Ну а вже біля під'їзду вирішив її докурити, тільки викинув опалок і "на тобі!". Добре, що встиг двері зарити і зайти в під'їзд", - розповів пенсіонер.

Цей счасливий випадок він пояснює тим, що "ще не дійшов той час, пізніше дійде". Пощастило і родині його сусіда Олексія. Він говорить, що їх врятувало, те, що в момент атаки збиралися з жінкою на роботу, а не спали. Після першого вибуха, вони хутко розбудили своїх двох дітей і заховалися в коридорі, придержуючись правила двох стін.

Їх вікна виходять прямо на пологовий будинок, куди вдарили окупанти. В кімнатах все в склі, речі та меблі попадали. Вистояла тільки ялинка, яка була в кутку на столі біля вікна.

"Тільки вчора купили ялинку. Не встигли прикрасити, тільки іграшки підготували", - сказав чоловік.

Зазначимо, що готуючись до святкування Нового Року ялинки поставили багато мешканців цього будинку. Деякі розбираючи уламки скла, дверей, балконів повикидали їх на вулицю. Їм вже не до святкувань, ці звичайні мирні люди в стані стресу.

"Я зайшла в квартиру, я плакала. Все розбите, знесло навіть килим зі стіни. Дивно, що дзеркала висять цілі. Тут жити неможливо. Нам то є кули їхати. Проблемно буде переселенцям з Марганця, яким ми здавали цю квартиру. Але головне, що всі живі та здорові", - розповіла Марина.

На роботу в багатоповерхівку, що поруч, приїхала консьєржка Ніна. Також вона допомагає жителям вигулювати собак, чим і займалася в час атаки.

"З собакою була, як раз. Тільки вивела, трохи пройшлася і побачила над головою в ракети. Вони палаючі були всі. Я не встигла порахувати їх.

Собака злякався, ліг і лежить на асфальті. А потім почали, що одна потрапила в пологовий. Кажу: "О Господи, Тедік, пішли до дому!". Взяла собаку на руки і пішла", - висловилась жінка.

Також нам стало відомо про двох зниклих осіб, яких не могли знайти кілька годин після атаки. Як розповів представник ДСНС, ними виявились прибиральниці з "Аполло". Під час атаки вони підходили туди на роботу, запізнювались. Коли побачили, що по ТРЦ "прилетіло" розвернулись і втекли в інший бік. Не могли їх знайти, тому що вони залишили телефони вдома. Але їх близькі "добряче" за них переймалися.

"На момент атаки в торгівельному центрі ніхто не постраждав, там нікого не було. Він працює з 09:00, а удар був близько 07:00. Пошкоджено значну частину фасаду будівлі, значні руйнування всередині ТРЦ. Постраждали магазини, бутіки, їх товар. Будемо розбиратися, оцінювати...

У нас є внутрішній паркінг, який спрацював на 5 білів, як бомбосховище, не постраждали, ні люди, які там перебували, ні автівок (яких було близько сорока, - ред.). Пошкоджено десь п'ять автівок, які були на парковці на вулиці", - розповів директор департаменту оренди ТРЦ "Аполло" Олексій Сіліцов.

"Ще не дійшов той час": свідки передноворічної атаки по Дніпру розповіли, як їм вдалось уціліти, фото-25

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW