Чи дійсно на буковинському кордоні з Румунією нікого не випускають - коментар ДПСУСьогодні мережею почала ширитися інформація, ніби на пунктах пропуску Чернівецької області величезні черги, нікого не пускають, і загалом ситуація на КПП напружена. Сайт 0372.ua звернувся за коментарем до ДПСУ.

30 грудня у соцмережах почала ширитись інформація, ніби на пунктах пропуску Чернівецької області величезні черги, не випускають чоловіків з інвалідністю, жінок медикинь і не пропускають через "Шлях". Тому сайт 0372.ua звернувся за коментарем до ДПСУ.

Речник Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік прокоментував, що сьогодні всі КПП працюють в штатному режимі. Єдиний пункт пропуску, на якому є незначна черга - це КПП Порубне, але, за словами речника, нормальна ситуація на зимові свята.

Будьте в курсі головних новин першими, слідкуйте за нами у Viber

Костянтин Ліснік наголосив, що не відбулося змін в законодавстві, які стосуються виїзду через "Шлях", чоловіків з інвалідність, багатодітних батьків тощо. Інформація щодо того, ніби не випускають жінок, не відповідає дійсності.

Водночас зараз більш ретельно перевіряють чоловіків 18-60 років, які користуються правом пільгового виїзду.

У Державній прикордонній службі України запевнили, що правила перетину кордонів для чоловіків з інвалідністю 3-ї групи не змінювалися. Про це сказав речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі "Українській правді".

Читайте: Не ігноруйте тривогу та комендантську під час свят: поліцейські нагадують про обмеженняAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW