На початку повномасштабного вторгення у Миколаєві мало не підірвали мостиНа початку повномасштабного вторгнення рф на території України у Миколаєві мало не підірвали мости.

Про це голова Миколаївської ОВА Віталій Кім розповів в інтерв’ю Раміні Есхакзай. Він розповів, що на початку війни стався "зіпсований телефон":

- Там навіть був зіпсований телефон. Команда була: підготуватися до підриву мостів. Скажемо так, без прізвищ. Офіцер, який відповідав за цей напрямок, чи комунікував, він прийшов з командою підірвати мости. Ми зібрали нараду з військовими і вистачило розуму перенабрати, уточнити, хто, де, згідно якого документу це виконувати... Був такий трохи хаос і це було по телефону.

Кім розповідає, що вже, коли вдалось уточнити команду, то з'ясувалося, що команда була підготуватись підірвати мости, але ніяк не підірвати їх у ту секунду: 

- “Підтвердіть завдання. – Я не казав підірвати мости, я казав підготуватися на всяк випадок, щоб ми мали можливість підірвати мости”. І тут "Остапа понесло". Я лаявся дуже сильно. Добре, що добре закінчилося, - сказав Кім.

Нагадаємо, що лише за два з половиною місяці повномасштабного вторгнення мостовики розводили мости 116 разів. Тоді рішення приймались за секунду і потребували оперативного виконання. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW