На Миколаївщині зареєстровано чотири провадження, коли людей утискали через їхню україномовністьУ 2023 році правоохоронці зареєстрували чотири кримінальні провадження, які стосуються дискримінації української мови.

Нагадаємо, що раніше жінка почала ображати містянку за спілкування українською. Поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження. А пізніше у Миколаєві чоловік ображав жінок, тому що ті спілкувались українською. Ще один випадок зафіксовано, коли місцева мешканка поскаржилась на водія "маршрутки" №53, який обматюкав її, коли вона українською попросила зробити зупинку.

Відповідаючи на питання кореспондента 0512, керівник ГУНП Сергій Махно зазначив, що зареєстровано чотири кримінальних провадження за ч. 1 ст. 161 КК України «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками». Він зазначив, що наразі ведуться слідчі дії, але підозр у вказаних провадженнях немає. На зараз вдалось встановити лише двох осіб. 

- Це важливе питання  щодо дискримінації української мови і є пріоритетом для нас в разі надходження такого повідомлення до чергової частини або під час моніторингу інтернет-ресурсів, - зазначив він. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW