У Запоріжжі на місцях прильотів працюють комунальні служби та волонтерські організаціїУ Запоріжжі комунальні служби продовжують працювати на місцях прильотів. Так, співробітники міської аварійно-рятувальної служби беруть участь у розборі завалів. Комунальники «Запоріжремсервісу» закривають пошкоджені у багатоповерхівках вікна листами OSB, працівники «ЕЛУАШу» та «Запоріжелектротрансу» прибирають будівельне сміття.

Про це повідомив на своїй сторінці в телеграм в.о міського голови Анатолій Куртєв, передає 061.

На місцях працюють два комунальних автобуси та розгорнуто два намети міської ради, в яких працівники райадміністрацій і соціальних служб консультують людей.

Також людям допомагають представники гуманітарної місії «Проліска», які видають мешканцям постраждалих будинків водостійкі тенти, World Central Kitchen, які забезпечують людей харчуванням і гарячими напоями, та БФ «Право на захист», які надають юридичні консультації.

Якщо ваша оселя зазнала ушкоджень, повідомляйте про це або фахівцям, які чергують у наметах міськради та в автобусах, або на 15-80 (зі стаціонарних) чи з мобільних (061) 787 15 80; (050) 414 15 80; (067) 656 15 80.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що міська влада Запоріжжя розказала про стан постраждалих від ракетної атаки людей.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW