"Яма на цій ділянці швидко розширюється": дорогу на Огнівці біля 16 школи планують відремонтувати наступного рокуНа Огнівці неподалік від 16-ї школи дорожній шар ділянки дороги є недоробленим. Це створює серйозні проблеми для водіїв.

Про це заявила депутатка Вікторія Лоза на сесії в Полтавській міській раді 29-го грудня. 

Пані Вікторія відзначила, що раніше на зустрічі з профільним заступником по житлово-комунальному господарству звернула увагу на проблему і просила включити ремонт цієї ділянки дороги в план наступного року.

«Там буквально в районі 40 метрів шматок дороги, який недороблений між цією новою дорогою, котру зробили, і тим, що робили в 2021 році. Це біля Щепотьєва, 3. І той відрізок, який робили в 2021 році, він зараз залишився на етапі тільки первинного шару асфальту», - говорить депутатка.

Вона наголосила, що яма на цій ділянці дороги швидко розширюється і у весняний період може стати непроїзною.

«Треба закрити цю ділянку дороги другим шаром, бо там уже є яма. На цей ремонт у 2021 році вкладені великі кошти. Якщо ми не закладемо другий шар, то знову треба буде робити капітальний ремонт», - продовжує пані Вікторія

Керівник управління житлово-комунального господарства Тарас Панасенко, в свою чергу, заявив, що цю проблему вже планують вирішити у 2024 році.

«Я знаю про цю ділянку дороги. Ми вирішимо її проблему вже у 2024 році. Наразі  ми фіксуємо всі звернення. У нас є фінансування. У нас є об’єми. Ми виїдемо на об’єкт й все визначимо. Тоді вже будемо першочергово виконувати роботи, які були заплановані», - говорить Тарас Панасенко.

Нагадаємо, що на Полтавщині відкрили проїзд оновленим мостом через Сулу.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW