Вибухи в Дніпрі сьогодні вранці: що відомо станом на заразСьогодні вранці Дніпро атакували війська рф. Гучні вибухи пролунали близько 07:00 та 07:37 під час повітряної тривоги.

Про це повідомляє сайт 056.

Про небезпеку попередили Повітряні Сили ЗСУ. За кілька хвилин до вибухів вони написали: "Крилаті ракети через Запорізьку область в напрямку Дніпропетровської!", "Балістика з півдня на Дніпро!"

"Дніпро, інформаційна тиша! Офіційна інформація про вибухи - після відбою повітряної тривоги", - звернувся голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Він зауважив, що після нічного затишшя росіяни спрямували ракети на Дніпропетровщину! Наразі ще небезпечно.

"Особлива увага – Кривий Ріг та Дніпро. Наше головне завдання зараз – зберігати спокій і подбати про всі заходи безпеки", - написав Лисак о 07:30.

Потім, близько 07:37 в Дніпрі пролунала повторна серія вибухів.

Змушені вкотре нагадати, що надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України. Звертаємось до цивільного населення, журналістів та лідерів громадської думки: ми воюємо проти підступного ворога, що аналізує наше інформаційне поле з надією отримати відомості, які допоможуть йому в ході війни проти України.  

Тому, перед тим, як щось публікувати, просимо зважити всі ризики, щоб не допомагати ворогу отримати візуальне підтвердження ураження цілей чи здійснити їх дорозвідку.  

Закликаємо не поширювати жодної інформації про роботу підрозділів протиповітряної оборони. 

Дотримуйтеся простих правил оприлюднення інформації:  

  • Не транслюйте переміщення військової техніки  
  • Не знімайте місця обстрілів та роботу ППО  
  • Очікуйте на офіційні коментарі військового командування  
  • Ретельно перевіряйте інформацію через офіційні джерела  

Не ставайте інструментом у руках ворога. Працюйте на державу, а не проти неї.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW