Або українці воюють за свою армію, або їх призвуть росіяни: комбат попередив про наслідки зриву мобілізаціїКомбат жорстко "розніс" ухилянтів і попередив: або українці воюють за свою армію, або їх призвуть росіяни.

Українці мають зрозуміти – або вони йдуть захищати свою країну, або РФ мобілізує їх в якості "гарматного м'яса" до своєї армії.

Таку думку в ефірі телемарафону висловив командир 4-го батальйону оперативного призначення бригади "Рубіж" Нацгвардії Михайло Крижанівський.

"Є найгірший спосіб: українці можуть починати вести війну в рядах Російської Федерації, тому що ми не вічні тут, на жаль. Є велика вірогідність, що якщо не буде проведена все-таки правильна мобілізація, то українські громадяни, які не встигли втекти з нашої держави будуть мобілізовані в Російську Федерацію", – зазначає комбат.

Крижанівський наголошує, в армії РФ українців вже ніхто не буде питати, які в них плани і що вони хочуть.

"По перехопленнях ми бачимо, яка там ситуація, коли, наприклад, там є "відказник". Для них – "обнуліть", що означає "знищити". Тобто самі їхні командири кажуть: знайдіть нам того, хто відмовляється і знищить його. В Україні, на жаль, громадяни цього не розуміють", – додав Михайло Крижанівський.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW