"Могли масово загинути діти, пощастило, що канікули": мер сусіднього до Тернополя міста розповів про наслідки ракетної атакиУ Львові через обстріл ракетами загинула одна людина, також є поранені. Серйозних руйнувань зазнала школа. Не хочеться навіть уявляти, що могло статися, якби діти були не на канікулах.

Про наслідки обстрілу невдовзі повідомив мер міста Андрій Садовий, пише ТСН.

"Ситуація більш складна, ніж я думав спочатку. Одна людина загинула, вісім звернулися за медичною допомогою, одна потерпіла - в достатньо складному стані. Є багато руйнувань. 10 будинків зазнали руйнувань, в деяких всі вікна повилітали, двері покрутило.

Наша комунальна школа - тут живого місця немає. Стіни лишилися, але всередині всі вікна повилітали, двері повилітали. Канікули для дітей в цій школі будуть подовжені. Будемо шукати виходи, бо тут треба місяць чи більше, щоб все привести до пуття. Для людей це шок - у святкові дні така велика біда", - сказав він.

Нагадаємо, про повітряну тривогу на Львівщині сповістили о 07:06. О 08:52 у Львові було чутно повторний вибух.

Зі слів очільника Львівської ОВА Козицького, влучання було у житловий будинок на вулиці Хоткевича. Там загинула одна людина.

"Кількість постраждалих на вулиці Хоткевича у Львові зросла до восьми. Усі – у стані середньої важкості. На момент ракетної атаки люди перебували у домівках. Більшість отримали поранення через осколки вікон, які вибило вибуховою хвилею", — уточнив згодом Козицький.

"Могли масово загинути діти, пощастило, що канікули": мер сусіднього до Тернополя міста розповів про наслідки ракетної атаки (ФОТО), фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW