У Звягелі відбулася інформаційно-просвітницька зустріч щодо важливості вакцинації задля захисту здоров’я громадянУ Звягелі відбулася інформаційно-просвітницька зустріч щодо важливості вакцинації задля захисту здоров’я громадян.

Про це інформує ДУ "Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України.

Спікерами зустрічі виступили регіональний координатор ГС Коаліція за Вакцинацію Анна Кухарук та помічник епідеміолога відділу імунопрофілактики Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб Віта Гіжинська – яка ознайомила учасників із Національним календарем імунопрофілактики, а також із рекомендованими доступними щепленнями, детально розповіла про вакцинокеровані інфекції та небезпеку ускладнень від них.

Під час зустрічі з представниками Звягельської громади було обговорено актуальні питання захворюваності на вакцинокеровані інфекції, стан вакцинації населення громади, а також основні заперечення та упередження батьків щодо імунізації. Учасники зустрічі отримали презентаційні матеріали з вакцинопрофілактики та кольорові буклети з Календарем профілактичних щеплень.

Захід було організовано в рамках в рамках проекту USAID - US Agency for International Development Розбудова стійкої системи громадського здоров’я

ДУ "Житомирський обласний центр контролю та

профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України

У Звягелі відбулася інформаційно-просвітницька зустріч щодо важливості вакцинації задля захисту здоров’я громадян, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW