Житомирщина: як діти на майстер-класах Різдвяних янголів виготовлялиПРИЄМНІ ВРАЖЕННЯ ВІД МАЙСТЕР-КЛАСІВ

У Звягельському краєзнавчому музеї відбулися три майстер-класи з виготовлення Різдвяного янгола. Це спільний проект краєзнавчого музею та Звягельського вищого професійного училища.

Про це повідомляють на Фейсбук-сторінці музею.

«Захід став можливим завдяки демократичності керівника училища Миколи Євгеновича Паламарчука. У цьому навчальному закладі діє гурток «Український оберіг», створений винятково для вихованців училища», - йдеться в повідомленні.

Керівниця гуртка, майстриня народної творчості Світлана Миколаївна Голеня разом з помічниками охоче діляться своїм вмінням із зацікавленими мешканцями міста. Краєзнавчий музей у свою чергу- зручна локація для проведення естетичних заходів.

Світлана Миколаївна пояснює: «Ручна робота стає дедалі популярнішою. Майстер-класи подобаються дітям навіть більше, ніж аніматори і клоуни.

Досконало розроблені майстер-класи - це поєднання вічпочинку з набуттям корисних навичок, командної роботи і творчості, це можливість подарувати дитині найяскравіші і найпозитивніші емоції. Такі заняття розвивають креативність, уміння працювати в групі, толерантність і товариськість».

Майстер-класи у музеї – чудовий спосіб відволікти дитину від спілкування у соціальних мережах, від гаджетів і комп’ютерних ігр. Виготовлений власноруч виріб, солодкий сюрприз та знайомство з музеєм перетворюють майстер-клас на своєрідну інтелектуальну вечірку, яка надовго залишає приємні враження.

Звягельський краєзнавчий музейAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW