Видача посвідчення водія, складання іспитів, реєстрація авто: в Україні з 1 січня подорожчає низка послуг від МВСКабінет Міністрів України підвищив вартість видачі посвідчення водія, реєстрації авто та іспитів на водійські права.

З 1 січня 2024 року подорожчає низка послуг від МВС. Мова йде про складання іспитів, видача водійських прав та реєстрацію авто. Відповідну постанову ухвалив Кабмін.

Як зміняться розцінки?

Видача посвідчення водія на право керування транспортними засобами підвищиться з 26 грн до 230 грн. Вартість прийняття теоретичного іспиту зросте з 13 грн до 250 грн, а прийняття практичного іспиту — з 13 грн до 420 грн.

Вартість реєстрації, перереєстрації транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію або її формуванням в електронній формі та присвоєнням буквено-цифрової комбінації номерних знаків з їх видачею або без такої, зросте з 200 гривень до 350 гривень.

Зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок з 1 січня коштуватиме 350 грн, замість 200.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW